پنج نکته در مورد بهترين جراح زيبايي سينه در تهران

بهترين جراح زيبايي سينه در تهران

بهترين جراح زيبايي سينه در تهران

 

احتمالا شما هم به خوبی می دانید که سینه ها، بخش مهمی از جذابیت زنانه هستند. متاسفانه بانوان در طول زندگی خود، چندین بار، دستخوش تغییرات فیزیکی می شوند. بارداری و زایمان می تواند اندام زنانه را به شدت تحت تاثیر قرار بدهد. احتمالا یکی از اصلی ترین نقاط بدن زن که بعد از این مراحل مهم زندگی دچار تغییر می شود، همین سینه ها هستند.

بعد از بارداری و دوره ی شیردهی ممکن است سینه ها دچار افتادگی شوند یا این که مشکلات زیاد دیگری در ظاهر آن ها را رخ دهد. به همین خاطر است که جراحی زیبایی سینه همواره یکی از اصلی ترین پروسیجرهای زیبایی در میان بانوان بوده است.

شهر بزرگی مانند تهران، صدها جراح و پزشک دارد که می توانید به آن ها مراجعه کنید و جراحی زیبایی سینه را انجام دهید. اما این که آیا سینه های شما بعد از انجام جراحی زیباتر می شوند یا خیر، مسئله دیگری است که باید دقیق تر به آن بپردازیم.

مهم ترین نکته این است که بدانید نباید به هر جراحی مراجعه کنید. بهترین جراح زیبایی سینه در تهران چندین ویژگی مهم باید داشته باشد:

1- مهارت داشته باشد: اگر تصور کرده اید که مراجعه به یک جراح تازه کار می تواند کار شما را راه بیاندازد، احتمالا کاملا در اشتباه هستید. یک جراح زیبایی سینه باید قبل از هر چیزی مهارت داشته باشد و مهارت با چیزی جز تجربه و سابقه به دست نمی اید.

2- حسن شهرت داشته باشد: جراحی که انتخاب می کنید باید به قدری در حیطه فعالیت خود خوش نام باشد که جای تردیدی باقی نگذارد. حتما از پزشک جراح خود بخواهید که آلبوم بیماران قبلی خود را به شما نشان دهد تا با بررسی آن ها بتوانید دیدگاهی کلی در مورد کیفیت جراحی او داشته باشید. بیشتر جراحان زیبایی و به خصوص جراحان زیبایی سینه، چنین آلبومی در اختیار دارند و با کمال میل آن را در اختیار شما قرار خواهند داد.

3- اخلاق حرفه ای داشته باشد و صرفا به خاطر پول و دستمزد، حاضر به انجام هرگونه عملی نباشد.

4- با بیمار خود صادق باشد و تمام عواقب و مزایای جراحی را برای او توضیح دهد. یک بیمار زمانی که انتظارات غیر واقعی داشته باشد، قطعا از نتیجه ی عمل راضی هم نخواهد بود.

5-دستمزد به صرفه ای داشته باشد و بی جهت ارزان یا گران نباشد. البته لازم به ذکر است که برخی از پزشکان به خاطر مهارت بسیار بالا، هزینه های بیشتری دریافت می کنند اما در هر صورت نباید به سراغ پزشکانی نرفت که بدون مهارت خاص، گران یا بیش از حد ارزان هستند.

قطعا بهترین جراح زیبایی سینه در تهران باید ویژگی های زیادی داشته باشد اما در این فرصت کم نمی توان به آن پرداخت.

بهترين جراح زيبايي سينه در تهران

بهترین دکتر جراحی کوچک کردن سینه

کوچک کردن سینه طرفداران زیادی دارد. همان طور که در ابتدای همین متن هم اشاره کردیم، بعد از زایمان و بارداری ممکن است فرم سینه های زنان دچار افتادگی یا بزرگی بیش از حد شود و بعد از اتمام دوره ی شیردهی، به خاطر خالی شدن از شیر، فرم بسیار افتاده ای پیدا کند و در نتیجه ظاهر اندام را خراب کند.

به همین خاطر در میان جراحی های سینه، جراحی کوچک کردن سینه بسیار محبوب تر است.

جراحی کوچک کردن سینه غالب مواقع، علاوه بر دلایل زیبایی شناختی، ممکن است علت های درمانی هم داشته باشد. به عنوان مثال یکی از رایج ترین شکایت هایی که در میان زنانی با سینه های بزرگ وجود دارد، این است که از درد گردن و شانه در عذاب هستند. سنگینی بیش از حد سینه ها، به این نواحی فشار می آورد و با مصرف داروهای مسکن نیز قابل رفع نیست.

در چنین مواقعی بهترین راهکار جراحی کوچک کردن سینه است. برخلاف آن چه که در میان عوام رایج است، جراحی زیبایی سینه، عواقب سنگین و خطرناکی ندارد. البته به شرطی که توسط بهترین جراح سینه انجام بگیرد.

اما مثل هر جراحی دیگری، جراحی زیبایی سینه نیز ممکن است عوارضی داشته باشد. به عنوان مثال یکی از رایج ترین عارضه های بعد از جراحی کوچک کردن سینه، از دست دادن حس در قسمت نوک پستان است. اما نگران نباشید چرا که بعد از مدتی این حس دوباره برمی گردد.

یا این که ممکن است اسکارهایی نیز در ناحیه ی پستان به وجود بیاید.

در طول جراحی، جراح بخشی از چربی سینه را تخیله می کند.

بهترين جراح زيبايي سينه در تهران

هزینه جراحی زیبایی سینه زنان

قبل از هر چیزی باید بدانید که جراحی های زیبایی، تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرند. به همین دلیل است که در صورتی که تصمیم به جراحی زیبایی سینه دارید، بهتر است این نکته ی مهم را بدانید.

هزینه جراحی زیبایی سینه نیز بستگی زیادی به پزشک جراح دارد. طبیعتاً هر چه اعتبار و مهارت جراح بالاتر باشد، احتمال دارد که هزینه جراحی زیبایی سینه نیز بالاتر برود.

علاوه بر این پیچیدگی جراحی نیز ممکن است در هزینه جراحی موثر باشد.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه جراحی زیبایی سینه با شماره تماس های مطب تماس بگیرید.

قیمت پروتز سینه

اما فارغ از جراحی های مربوط به کوچک کردن سینه، جراحی های کاشت پروتز سینه نیز محبوبیت های خاص خود را دارد. پروتز سینه نیز مانند پروتز دیگر بخش های بدن، می تواند به سینه ها حجم بیشتری بدهد.

اما قیمت پروتز سینه، بستگی زیادی به جنس پروتز دارد. پروتزها در انواع و اقسام مختلفی عرضه می شوند. طبیعتا بهتر است در این گونه مواقع با جراح خود مشورت کنید.

دکتر امیرپاشا ابراهیمی، با چندین سال سابقه جراحی، یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید جهت جراحی زیبایی سینه در نظر داشته باشید. سال ها سابقه و مهارت در زمینه ی جراحی های زیبایی باعث شده است که رضایت صد در صدی بیماران و مراجعه کنندگان حاصل شود.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه ی اطلاعات مطب و نوبت دهی مراجعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا