بهترین متخصص جراحی سینه

بهترین متخصص جراحی سینه

بهترین متخصص جراحی سینه

معرفی دکتر امیرپاشا ابراهیمی

دکتر امیرپاشا ابراهیمی، متخصص جراحی عمومی، فلوشيپ فوق تخصصی جراحى پستان از دانشگاه تهران از بهترین جراحان ماموپلاستی ایران و تهران هستند.

از خدمات دکتر می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • ماموپلاستی
 • بزرگ کردن سینه با پروتز 
 • جراحی های سرطان پستان
 • تشخیص و درمان زودرس سرطان سینه
 • بازسازی سرطان
 • جراحی کاهش حجم پستان در آقایان (ژنیکوماستی)

بهترین متخصص جراحی سینه چه ویژگی هایی دارد؟

امروزه عمل های زیبایی نظر زیادی را به خود جلب کرده و بسیاری از افراد به دنبال راه های مختلف برای ارتقاء ظاهر خود هستند. یکی از مهم ترین اقدامات برای انجام عمل زیبایی سینه (لیفت سینه و ماموپلاستی) پیدا کردن و مراجعه به بهترین جراح در زمینه مد نظر است.
در میان هیاهوی تبلیغاتی پزشکان مختلف ممکن است یافتن جراح ماهر و با تجربه عملی واقعی، قدری دشوار باشد و فرد را دچار سردرگمی کند. در ادامه مقاله درباره اینکه بهترین جراح سینه در تهران باید چه خصوصیاتی را داشته باشد صحبت خواهیم کرد.

بهترین دکتر عمل زیبایی سینه دارای تخصص لازم است

جراحانی که عمل زیبایی سینه انجام می دهند یا جراح عمومی هستند و یا فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی. تفاوت این دو جراح این است که فوق تخصص پلاستیک و زیبایی بعد از گذراندن دوره جراحی عمومی دوره تخصصی و دانشگاهی پلاستیک و زیبایی را هم گذرانده است. اما به جز این دو مورد شما حق انتخاب دیگری هم دارید و آن دکتر فوق تخصص جراحی پستان است.

بهتر است عمل های زیبایی و درمانی سینه خود را به بهترین فلوشیپ فوق تخصص جراحی پستان که در زمینه جراحی سینه بیشترین دانش و تخصص را از نظر سطح علمی نسبت به پزشکان دیگر دارد بسپارید.

بهترین جراح سینه در تهران باید تجربه کافی داشته باشد

از دیگر ویژگی های یک جراح سینه خوب داشتن تجربه کافی و عمل های موفق زیاد است. بیماران هر جراح نشانگر میزان تجربه و کیفیت کار او هستند. اگر جراح زیبایی و یا درمانی سینه تجربه کافی داشته باشد درصد زیادی از بیماران او از نتیجه عمل خود رضایت کامل دارند.

شما می توانید به صفحه اینستاگرام پزشک مورد نظرتان مراجعه کنید و از میزان رضایت بیمارن مطلع شوید. همچنین با سر زدن به تالارهای گفتگوی اینترنتی از نظر سایر بیمارانی که جراحی سینه انجام داده اند مطلع شوید.

در انتخاب پزشکتان عجله نکنید؛ تحقیقات خود را شروع کنید تا بهترین جراح سینه را انتخاب کنید.

مشاوره صادقانه به بیمار

بهترین متخصص جراحی سینه قطعا مشاوره صادقانه و کاملی به بیمار می دهد. اگر فرد شرایط انجام عمل را نداشته باشد یک جراح خوب از انجام عمل او صرف نظر می کند و بیمار را متقاعد خواهد کرد که به هیچ عنوان جراحی انجام ندهد و اولویت اول او سلامتی باشد. جراح باید در طول مشاوره تمام سوابق و بیماری های زمینه ای بیمار را مورد بررسی قرار دهد و در صورت نیاز او را برای انجام بررسی های بیشتر به متخصصین مربوطه ارجاع دهد. تصمیم به انجام جراحی تنها بعد از مشاهده نتیجه آزمایشات و عکسبرداری نهایی می شود.

عمل زیبایی سینه

بهترین جراح سینه در تهران دارای نمونه کارهای موفق زیادی است

تقریبا تمام جراحان زیبایی نمونه عمل های خود را در وبسایت یا اینستاگرام خود منتشر می کنند. نمونه کار های جراحان زیادی را (عکس قبل و بعد عمل سینه) مشاهده کنید که کیفیت کار دکتر را نشان می دهد. البته باید مراقب نمونه کارهای جعلی و فتوشاپی برخی جراحان سودجو باشید.
یک جراح خوب سینه علاوه بر نمونه کارهای خوب نظرات رضایت بخش زیادی از جانب بیماران قبلی خود خواهد داشت. به همین دلیل پرس و جو از بیماران قبلی در انتخاب جراح سینه کمک کننده است.

بیمار قبل از انجام عمل باید تحقیقات کافی را درباره جراح مورد نظر خود انجام دهد. علاوه بر این باید از سوابق علمی و پزشکی جراح مطمئن شد.

پیگیرهای بعد از عمل سینه بسیار حائز اهمیت است.

بهترین جراح سینه در تهران یا هر شهر دیگری اعتقاد دارد که عمل مورد نظر تنها به روز جراحی ختم نمی شود. بلکه قبل و بعد از انجام جراحی اقداماتی باید توسط بیمار انجام شود که نقش اساسی در نتیجه نهایی دارد. جراح آموزش ها و توصیه های لازم را به بیمار خود ارائه می دهد و اهمیت این مراحل را در نتیجه عمل بازگو می کند.

عمل زیبایی سینه چیست؟

برخی افراد به دنبال بزرگ کردن و برخی به دنبال کوچک کردن سینه های خود هستند. یکی از عمل های زیبایی سینه که امروزه نسبت به روش ‌های دیگر طرفدار بیشتری دارد، عمل پروتز سینه است. بهترین متخصص جراحی سینه قبل از هر چیز باید کاندیداتوری فرد متقاضی برای این عمل را بررسی کند و اگر تشخیص دهد که فرد نیازی به این عمل ندارد و یا ممکن است با مشکلاتی روبرو شود، صادقانه به اطلاع وی برساند.عمل پروتز سینه

عمل پروتز سینه برای چه کسانی مفید است؟

اولین موضوعی که در این زمینه بیان می‌ شود، سن فرد است. کسی که تمایل به انجام جراحی زیبایی سینه دارد باید سن رشد را گذرانده باشد تا بعد از عمل دچار تغییر شکل و رشد مجدد در سینه ها نشود. بهترین گزینه برای این عمل افراد بالای 18 سال هستند.

 • افرادی که از وضعیت ظاهری سینه های خود ناراضی هستند.
 • کسانی که دچار عدم تقارن در سینه های خود هستند.
 • کسانی که پس از شیردهی دچار عدم تقارن و تغییر ظاهر در ناحیه سینه شده ‌اند.
 • کسانی که پس از کاهش وزن، کاهش سایز سینه را تجربه کرده اند.

بهترین جراح پروتز سینه در تهران

یکی از خصوصیاتی که بهترین جراح زیبایی سینه باید داشته باشد، آشنایی با تکنیک های روز دنیا و استفاده از آن ها برای مراجعان خود است. همواره تکنیک ها و روش های جدیدی برای بهبود نتایج عمل زیبایی سینه و کاهش عوارض آن معرفی می شود که اگر جراح از این دستاورد ها آگاهی داشته باشد، نتیجه عمل زیبایی نیز موفقیت آمیز خواهد بود. یک جراح خوب باید بتواند تشخیص دهد که از نظر اندازه چه پروتزی برای بیمار مناسب است و انتخاب های بیمار را شرح دهد.
همچنین پزشک باید توصیه های لازم در مورد جراحی را به بیمار گوشزد کند. این توصیه ها شامل اقدامات قبل و بعد از عمل پروتز سینه هستند. مزایا و معایب جراحی زیبایی سینه هم باید به طور کامل و با صداقت به بیمار اعلام شود تا در تصمیم گیری بهتر وی را یاری کند.

در میان مارک های پروتز سینه کدام یک مناسب تر است؟

معمولاً جراح به بیمار پیشنهاد می دهد که چه مارک پروتز سینه ای را تهیه کند. اندازه پروتز حتماً باید توسط جراح انتخاب شود و انتخاب سایز بر اساس بافت سینه فعلی بیمار و اهداف وی تعیین می شود. امروزه کشور های زیادی از جمله برزیل، آمریکا و … در زمینه تولید پروتز سینه فعالیت می‌کنند. برخی از این کشورها ایمپلنت و پروتزهایی با کیفیت و ماندگاری مطلوبی ارائه داده و همیشه با هم در رقابت هستند. یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب برند پروتز سینه، استحکام و ماندگاری و همینطور بافت نرم و انعطاف پذیری آن است.

چند مارک پروتز سینه معروف و با کیفیت:

 • پروتز سینه سیلیمد برزیلی
 • پروتز سینه منتور آمریکایی
 • پروتز سینه مارک ناگور
 • پروتز سینه مارک آریون
 • پروتز سینه مارک پلی تکبهترین جراح سرطان سینه در تهران

بهترین جراح سرطان سینه در تهران

سرطان سینه یکی از عمده نگرانی های مهم، برای سلامت زنان در سراسر جهان است. تخمین زده می شود که از هر 8 زن، 1 نفر در مقطعی از زندگی خود، به سرطان سینه مبتلا می شود.

بدون شک، ژنتیک؛ نقش مهمی در ابتلای افراد به بیماری سرطان سینه، دارد. مشخص شده است، که تغییرات یا جهش های ژنی خاصی، خطر ابتلا به سرطان سینه را در افراد، افزایش می دهد. این جهش ها می توانند از والدین منتقل شوند یا به طور خود به خود در ژن ها، در طول زندگی فرد ایجاد شوند. سرطان بیماری قابل درمانی است به شرط اینکه به موقع اقدام کنید و بهترین متخصص جراحی سینه را انتخاب کنید.

با مراجعه به بهترین فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پستان، دکتر امیرپاشا ابراهیمی دیگر نگران بیماریهای خوش خیم و بدخیم بخصوص سرطان سینه نباشید و بدانید که تجربه، دانش و مهارت پزشک در کیفیت درمان بسیار تاثیرگذار است. پس در انتخاب پزشک نهایت دقت و وسواس را داشته باشید تا به نتیجه ی مطلوب خود برسید.

اطلاعات مطب و نوبت دهی

محقق و مترجم: عزیزه جوهری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا