دکتر فوق تخصص سرطان سینه

بهترین دكتر فوق تخصص سرطان سينه کیست؟ | دکتر امیرپاشا ابراهیمی

دكتر فوق تخصص سرطان سينه

دکتر فوق تخصص سرطان سینه

سرطان سینه یک بیماری جدی است که می تواند کم خطر و درمانپذیر باشد، اما اگر در برخورد با آن سهل انگاری کنید اتفاقا یک بیماری کشنده است. متأسفانه در ایران نیمی از خانم هایی که به سرطان سینه مبتلا می شوند به خاطر دیر فهمیدن علائم و نشانه های آن دچار عوارض جدی و مرگ و میر می شوند.

این در شرایطی است که اگر به موقع سرطان سینه را شناسایی کنید می توانید به خوبی آن را درمان نماید.

برای آشنایی با نشانه های سرطان سینه توصیه می کنیم مقاله های علائم سرطان سینه و تشخیص سرطان سینه در منزل را از همین وبسایت مطالعه نمایید.

اما این همه نکته نیست. جالب اینجاست که تعدادی از خانم هایی که درمان سرطان سینه را انجام داده اند، باز هم با این مشکل رو به رو هستند. یعنی بعد از طی کردن فرآیند های متعدد درمانی هنوز هم سرطان سینه در آنها به درستی درمان نشده است. این اتفاق تنها به دو دلیل می تواند رخ بدهد.

اول اینکه شرایط خاص بیماری و وضعیت سلامتی فرد، در کنار مراقبت های بعد از درمان مناسب نباشند.

و دوم انتخاب پزشک اشتباه است.

دکتر فوق تخصص سرطان سینه

متأسفانه همیشه افراد متخصص در زمینه اندام و سرطان سینه فرآیند درمان را برای شما انجام نمی دهند. این به خاطر آن است که در رشته های دانشگاهی داخلی به صورت تخصصی رشته ای برای فلوشیپ فوق تخصصی جراحی سینه وجود ندارد.

برای اینکه بتوانید به درستی درک کنید که واقعا بهترین دکتر فوق تخصص سرطان سینه کیست؟ ابتدا باید با بهترین درمان سرطان سینه آشنا باشید.

در ادامه مطالب مهمی را درباره یکی از مهمترین و رایجترین مشکلات سلامتی خانم ها خواهیم گفت. اگر مایل هستید تا بهترین درمان را برای سرطان سینه  دریافت کنید توصیه می کنیم با ما همراه باشید.

بهترین درمان سرطان سینه

وقتی نام سرطان می آید همه ما به یاد تصویری می افتیم که به صورت کلیشه ای از تلویزیون و فیلم های سینمایی در ذهن ما شکل گرفته است. در ذهن عموم مردم سرطان یعنی موهای ریخته، ابروهای تراشیده و بدن ضعیف.

اما اینها هیچکدام علائم سرطان نیستند، بلکه علائم شیمی درمانی هستند. اغلب مردم تصور می کنند که هرکسی به هر نوع از سرطان که دچار شود لاجرم باید تحت شیمی درمانی قرار بگیرد. گرچه برای سرطان های خاص و در شرایط خاص این گزاره کاملا درست است، اما همیشه اینطور نیست. مخصوصا درباره سرطان پستان.

اتفاقا بهترین درمان سرطان سینه، شیمی درمانی نیست. بلکه همیشه این موضوع ثابت شده که هنوز هم بهترین درمان سرطان سینه انجام عمل جراحی است. شیمی درمانی برای سرطان سینه تنها در زمانی لازم است که علائم سرطان سینه بسیار خفیف باشند یا سرطان به نقطه ای از پیشرفت رسیده باشد که دیگر نتوان با جراحی درمانش کرد.

جراحی یک روش مستقیم و زود بازده است که هرچه سریعتر و در گریدهای پایین تر سرطان پستان انجام شود، تأثیر گذاری بیشتری هم خواهد داشت. چنانچه علائم سرطان سینه در شما تشخیص داده شد بهتر است وقت خودتان را با درمان های جایگزین اتلاف نکیند و زودتر یک جراح ماهر را انتخاب نمایید.

آشنایی با بهترین درمان سرطان سینه، یعنی عمل جراحی نکته مهمی را درباره دکتر فوق تخصص سرطان سینه روشن می کند. و آن هم اینکه بهترین دکتر فوق تخصص سرطان سینه حتما یک جراح پستان است.

اما سوال اصلی اینجاست که بهترین جراح کیست؟

بهترین جراح سرطان سینه

اگر به سرطان سینه مبتلا شده باشید دو گروه از پزشکان یا بهتر است بگوییم جراحان می توانند به شما کمک کنند. یکی جراح عمومی و دیگری دکتر فوق تخصص سرطان سینه.

پزشکی که فوق تخصص جراحی سینه دارد به احتمال بسیار قوی حداقل دوره فوق تخصصی خود را در خارج از کشور گذارنده است. چون همانطور که اشاره کردیم رشته فوق تخصصی جراحی سینه در ایران وجود ندارد یا اگر به وجود آمده باشد آنقدر عمرش زیاد نیست که توانسته باشد فارغ التحصیلانی درخور داشته باشد.

بزرگ ترین ریسک مراجعه کردن به یک جراح عمومی در این است که ممکن است به خوبی نتواند توده سرطانی را از داخل بافت سینه بیرون بکشد و شانس برگشت سرطان را زیادتر می کند. از طرفی چون شناخت کافی نسبت به این اندام ندارد ممکن است بعد از جراحی نتواند ظاهر سینه ها را به خوبی حفظ کند. گرچه که جراحی، یک لامپکتومی موضعی ساده باشد.

اما بر خلاف او یک دکتر فوق تخصص جراحی پستان به واسطه تخصصی که در این حوزه خاص دارد و شناختی که از اندام پستان دارد می تواند به شکل موثرتری این جراحی را برای شما انجام دهد و ظاهر سینه را هم به درستی حفظ کند. چراکه دکتر فوق تخصص سرطان سینه، در انجام جراحی های زیبایی سینه نیز به همان اندازه مهارت دارد.

علاوه بر این در مواردی که به ماستکتومی یا جراحی تخلیه سینه نیاز است، دکتر فوق تخصص جراحی سینه می تواند بلافاصله بعد از تخلیه سینه عمل بازسازی سینه را هم انجام دهد و با ایمپلنت گذاری به شکل مناسب حجم از دست رفته سینه ها را به آنها بازگرداند. در غیر اینصورت برای پر کردن دوباره حجم سینه مجبور خواهید شد یک جراح پلاستیک قابل اعتماد پیدا کنید.

تعداد دکترهای فوق تخصص جراحی سینه در ایران زیاد نیست. در واقع ممکن است تعدادشان به بیست نفر هم نرسد. این اتفاقا باعث می شود تا پیدا کردن آنها برایتان دشوار نباشد. یکی از بهترین جراحان فوق تخصص سرطان سینه، دکتر امیرپاشا ابراهیمی هستند که متخصص جراحی عمومی و فلوی تخصصی جراحی پستان از آلمان هستند.

بهترین جراح زیبایی سینه

همانطور که در بالا اشاره کردیم، دکتر فوق تخصص سرطان سینه بهترین گزینه برای انجام جراحی های زیبایی سینه نیز به شمار می رود. مهمترین مزیت انتخاب کردن یک فوق تخصص جراحی سینه نسبت به یک جراح پلاستیک، در این است که می توانید مطمئن باشید بعد از تجربه عمل زیبایی سینه با یک فوق تخصص هیچ مشکلی از بابت سلامتی در سینه های شما به وجود نمی آید.

در حالی که ریسک آسیب رسیدن به سینه ها با جراحی زیبایی پستان زیر دست حتی بهترین جراح پلاستیک بالا است.

دکتر فوق تخصص سرطان سینه

هزینه جراحی سینه

هزینه جراحی سینه به عوامل زیادی از جمله دستمزد خود جراح و بیمارستانی که عمل را در آن انجام می دهید دارد. این دو پارامتر هم برای جراحی های درمانی صادق است، و هم جراحی های زیبایی.

برای اینکه اطلاعات درستی از هزینه جراحی به دست بیاورید بهتر است ابتدا به پزشک مورد نظر مراجعه کنید تا او پس از بررسی شرایط شما و تعیین نوع عمل جراحی مورد نیاز حدود هزینه ها را به شما بگوید.

برای آشنایی بیشتر توصیه می کنیم مقاله انواع جراحی های پستان را مطالعه نمایید.

فقط به این مورد توجه داشته باشید که چون جراحی های زیبایی پستان در زمره عمل های زیبایی قرار می گیرند تحت پوشش بیمه نیستند.

دکتر فوق تخصص سرطان سینه

دكتر فوق تخصص سرطان سينه در تهران

متأسفانه یا خوشبختانه بهترین جراحان سینه سینه داخل تهران جمع شده اند. این امر گرچه در ذات یک ایراد اساسی است اما یک مزیت هم دارد. آن هم اینکه پیدا کردن بهترین دکتر فوق تخصص سرطان سینه برای شما راحت تر می شود. مخصوصا تعداد این دکتران فوق تخصص در کشور به هیچ وجه زیاد نیست و اتفاقا برعکس، تعدادشان بسیار هم کم است. دلیل این امر نبودن رشته فوق تخصصی جراحی سینه در دانشگاه های داخلی است که این موضوع به خوبی نشان می دهد که اغلب آنان مدرک فوق تخصصی خود را از خارج کشور گرفته اند.

در این بین دکتر امیرپاشا ابراهیمی با مدرک تخصصی جراحی عمومی و فلوشیپ فوق تخصصی جراحی سینه از آلمان یکی از معدود و البته بهترین جراحان سینه در تهران هستند.

دكتر فوق تخصص سرطان سينه نی نی سایت

با وجود تمام چیزهایی که گفتیم توصیه اول ما به شما این است که به تشخیص خودتان در انتخاب بهترین دکتر جراح سینه اعتماد داشته باشید. یکی از بهترین راهکارهای موجود برای این منظور مراجعه به تالارهای گفتگوی آنلاین عمومی و آشنایی با حرف ها و نظرات افراد دیگری است که این جراحی را انجام داده اند. از این طریق شما می توانید به صورت مستقیم نظرات مراجعه کنندگان قبلی به جراحان مختلف را ببینید و با آگاهی کامل دست به انتخاب بزنید.

 

دکتر فوق تخصص سرطان سینه

بهترين دكتر متخصص سرطان سينه

در مورد اینکه بهترین گزینه برای درمان سرطان پستان یک دکتر فوق تخصص جراحی سرطان سینه است صحبت کردیم. اما با وجود اینکه تعداد این پزشکان فوق تخصص در کشور زیاد هم نیست به هر حال باید یکنفر را از میان آنها انتخاب کنید.

گرچه دکتر امیرپاشا ابراهیمی از معدود پزشکان دارای فلوی فوق تخصصی جراحی سینه در داخل کشور و یکی از بهترین ها هستند، اما حتی توصیه خود ایشان برای انتخاب بهترین دکتر متخصص سرطان سینه این است که با آگاهی و قطعیت پزشک جراح مورد نظر خود را انتخاب کنید. داشتن اعتماد کامل به جراح درمانگر اهمیت ویژه ای دارد چراکه هرچه نباشد سلامت شما به کار او بستگی دارد و لازم است که حتما در انتخاب او تردید نداشته باشید.

برای این منظور قبل از انتخاب صد در صدی جراح، سعی کنید با چند دکتر فوق تخصص سرطان سینه مشورت کنید. وقت ملاقات بگیرید و برای مشاروه اولیه اقدام کنید. در طول جلسه خجالت را کنار بگذارید و از سوابق و تجارب پزشک سوال بپرسید. از او بخواهید تا در صورت امکان آلبومی از نمونه کارهای قبلی را به شما نشان دهد یا اطلاعات تماس مراجعین قبلی را با اجازه خودشان در اختیارتان قرار دهد.

فهرستی از سوالاتی که در مورد سرطان سینه، روش های درمانی، پیش بینی او از روند جراحی، مراقبتهای بعد از جراحی سینه و غیره دارید تهیه کنید و از او بپرسید. یادتان باشد که جلسه اول، جلسه ارزیابی شما از پزشک است.

حتی اگر در طول مشاوره بسیار از پزشک راضی بودید و به واسطه طرز برخوردش توانستید به او اعتماد کنید، باز هم به چند پزشک دیگر مراجعه کرده و آنها را هم ملاقات کنید تا اگر فرد بهتری در دسترس بود او را از دست ندهید. همیشه داشتن چند گزینه خوب بهتر از داشتن تنها یک گزینه است.

پس از بررسی و ارزیبای های اولیه با خودتان رو راست باشید و سعی کنید منطقی ترین گزینه و بهترین دکتر متخصص سرطان سینه را انتخاب نمایید. و در آخر به یاد داشته باشید که اعتماد کامل شما به جراح مورد نظر از اهمیت بالایی برخوردار است. در این راه ممکن است با جراحانی رو به رو شوید که گرچه کارشان به عنوان یک متخصص درجه یک است و حتی معروف هم هستند، اما به دلیلی نمی توانید از نظر حسی به او اعتماد کامل داشته باشید.

پس با آگاهی کامل دست به انتخاب دکتر فوق تخصص جراحی سرطان سینه بزنید.

نویسنده : واحد پژوهش

شیردهی بعد از پروتز سینه | بهترین جراح پروتز سینه در تهران

شیردهی بعد از پروتز سینه Breastfeeding With Breast Prothesis بسیاری از خانم ها بعد از جراحی سینه، نگران شیردهی بعد از پروتز سینه هستند که آیا می توانند در آینده شیردهی داشته باشند یا خیر. در واقع به جهت اینکه تصمیم دارند بچه دار شوند نگران این موضوع هستند که مبادا این عمل در جریان مادر

ادامه مطلب »

اقدامات قبل و بعد از عمل جراحی زیبایی سینه

مهم ترین اقدامات قبل و بعد از عمل جراحی زیبایی سینه چیست؟ عمل جراحی زیبایی سینه برای موارد مختلفی از جمله اصلاح سایز و اندازه سینه  و رفع افتادگی پستان مورد استفاده قرار می گیرد.  مانند هر عمل جراحی دیگری، ماموپلاستی هم خطرات و عوارضی دارد که البته برخی از آنها را میتوان با رعایت

ادامه مطلب »
درمان ماکروماستی

درمان ماکروماستی با عمل کوچک کردن سینه

درمان ماکروماستی با عمل ماموپلاستی کاهشی در ماکروماستی، یا بزرگی بیش از حد پستان، اندازه سینه فرد در مقایسه با سایر اندام های بدن به طور نامتناسبی بزرگ است. ماکروماستی یا بزرگی بیش از حد سینه می تواند مشکلات جسمی و روانی متعددی را ایجاد کند. در ادامه این مطلب درباره عمل جراحی ماموپلاستی کاهشی

ادامه مطلب »
عمل جراحی ماموپلاستی

سیاه شدن نوک پستان بعد از عمل جراحی ماموپلاستی

 عمل جراحی ماموپلاستی    عمل جراحی ماموپلاستی یکی از انواع جراحی های زیبایی درمانی سینه است که قبل از انجام آن خطرات و عوارض عمل ماموپلاستی باید به طور دقیق بررسی شده و به اطلاع افراد داوطلب این جراحی برسد. در این جراحی قسمت هایی از بافت غدد، بافت چربی و پوست برداشته میشوند تا پزشک

ادامه مطلب »
جراحی ابدومینوپلاستی و لیفت سینه

جراحی همزمان ابدومینوپلاستی و لیفت سینه

جراحی ابدومینوپلاستی و لیفت سینه بسیاری از انواع جراحی های زیبایی را می توان به طور همزمان انجام داد و به این ترتیب اصطلاحا با یک تیر، دو نشان زد. یکی از محبوب ترین انواع ترکیبی جراحی زیبایی ابدومینوپلاستی و ماموپلاستی (لیفت سینه با یا بدون پروتز) است که اغلب با اصطلاح مای میک اور

ادامه مطلب »
عمل زیبایی سینه و سرطان

آیا عمل زیبایی پستان میزان ابتلا به سرطان سینه را بالا می برد؟

تاثیر عمل زیبایی پستان بر سرطان سینه افزایش زیبایی از جمله زیبایی سینه ها، می تواند سبب افزایش اعتماد به نفس افراد شود. سینه در زنان یک عضو مهم است که زیبایی قابل توجهی در اندام آن ها ایجاد می کند. جراحی زیبایی سینه که به طور کلی به آن ماموپلاستی می گویند، شامل افزایش

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا