جراح سینه خوب

جراح سینه خوب | بهترین جراح سینه در تهران

جراح سینه خوب

فهرست مطالب

وقتی کسی واژه ” جراح سینه خوب ” را جستجو می کند یعنی به اهمیت پزشک جراح و کیفیت کار او در تصمیمی که گرفته پی برده. جراحی کردن سینه اصولا برای دو منظور انجام می شود؛ یا فرد دچار مشکلات، بیماری ها یا حتی سرطان سینه شده، و برای درمان به گزینه جراحی فکر می کند. یا اینکه قصد دارد شکل و ظاهر سینه خود را طی یک عمل زیبایی بهبود بخشد.

هدف هر کدام از این دو که باشد، همانطور که در مقالات این صفحه بارها و بارها اشاره کردیم، بدون یک جراح خوب، هیچ جراحی خوبی اتفاق نمی افتد. پس اگر مایلید نتیجه منطقی و خوبی از جراحی کردن سینه بگیرید و می خواهید کمترین آسیب را از عوارض جانبی جراحی سینه تجربه کنید، حتما باید در انتخاب پزشک جراح دقت نظر داشته باشید.

پزشک جراح سینه عموما خدماتی از قبیل زیر را به شما ارائه می دهد:

جراح سینه خوب

ماموپلاستی

این عمل از زمره جراحی های زیبایی سینه به شمار می رود. ماموپلاستی عملی است برای کوچک کردن یا بزرگ کردن سینه. اما در اکثر موارد این واژه به بزرگ کردن سینه ها اطلاق می شود. داشتن سینه هایی که به قاعده بزرگ هستند و تناسب لازم با سایر اندام بدن دارند، تأثیر زیادی روی زیبایی اندام و آناتومی شما خواهد داشت. فرآیندی که به اشکال مختلفی صورت می پذیرد.

پروتز گذاری سینه

پروتز سینه در واقع بافت مصنوعی نرمی است که از نظر جنس به بافت سینه شباهت و نزدیکی زیادی دارد. این پروتزها طی عمل جراحی زیر پوست سینه قرار می گیرند تا بتوانند ظاهر آن را برجسته تر و بزرگ تر کنند. اما استفاده از پروتز برای حجم دهی به سینه همیشه بی دردسر و مشکل نیست. نه اینکه انتخاب بدی باشد، اما تنها گزینه پیش روی شما هم نیست. شما می توانید با تزریق چربی به سینه نیز سینه های خود را بزرگ تر کنید.

تزریق چربی به سینه

تزریق چربی به سینه ها هم نوعی پروتز گذاری به حساب می آید. با این تفاوت که اینبار به جای بافت های مصنوعی، از چربی خود بدن به عنوان بافت طبیعی استفاده می شود. به این صورت که چربی از سایر قسمت های بدن که چربی زیادی دارند، تخلیه شده، و مستقیما به سینه ها تزریق می شود. تزریق چربی هم ویژگی های خاص خودش را دارد که بهتر است با آن آشنا شوید.

کوچک کردن سینه

عمل کوچک کردن سینه، که خود زیر مجموعه ماموپلاستی قرار می گیرد، همانطور که از نامش پیداست برای کاهش دادن حجم سینه ها مورد استفاده قرار می گیرد. داشتن سینه های بزرگ همیشه دردسر ساز است. به جز ناراحتی هایی که در سطح فعالیت های روزانه شما ایجاد می کند، می تواند باعث مشکلاتی مانند کمردرد، گردن درد و غیره هم شود. علاوه بر آن شانس بروز کیست سینه و توده های بدخیم و خوش خیم هم در سینه های بزرگ بیشتر است. به همین خاطر خیلی از خانم هایی که سینه های بزرگی دارند تحت این عمل قرار می گیرند، تا حجم سینه های خود را متعادل کنند و کیفیت زندگی خود را بهبود بخشند.

لیفت سینه

لیفت سینه یا ماستوپکسی، یکی دیگر از زیر شاخه های ماموپلاستی، برای بالا کشیدن سینه هایی است که دچار افتادگی شده اند. افتادگی سینه امری رایج است که هر کسی در هر سنی می تواند به آن دچار شود. اتفاقاتی مانند بارداری و شیردهی نیز می توانند موجب افتادگی سینه شوند. لیفت سینه اما عملی است که تلاش می کند با تقویت عضلات نگهدارنده سینه، و کاهش کنترل شده حجم آن، سینه را لیفت کرده و به حالت قرص و محکم ابتدایی بازگرداند.

بهترین جراح سینه در تهران

بازسازی سینه

بازسازی سینه عملی است که بعد از عمل هایی مانند ماستکتومی انجام می شود، تا سینه برداشته شده کاملا بازسازی شده و شکل و ظاهری اش، حتی بعد از تخلیه کامل هیچ تغییری نکند.

اما جراحی های زیبایی سینه، تنها خدماتی نیستند که یک جراح سینه می تواند برای شما انجام دهد. بلکه فرآیند های درمانی هم جزوی از فعالیت های او هستند. البته به یاد داشته باشید که برخی پزشکان تنها ممکن است در یکی از این زمینه ها فعالیت کنند، اما معمولا پزشکان قابل اعتماد، در هر دو زمینه درمانی و زیبایی تخصص دارند. چراکه دانش درمانی و زیبایی برای انجام هر کدام از این عمل ها لازم و ضروری است.

ماستکتومی

ماستکتومی شاید شدید ترین عمل جراحی باشد که روی سینه انجام می شود و البته معروف ترین آنها. این جراحی درمانی سینه اغلب با نام تخلیه سینه شناخته می شود و تنها در مواردی صورت می پذیرد که پای سرطان در میان بوده و چاره ی دیگری به جز تخلیه کامل سینه نیست.

لامپکتومی

لامپکتومی عملی است که در آن تنها بخشی از سینه برداشته می شود. بخشی که توده سرطانی در آن قرار دارد، و البته مقداری از بافت های اطراف آن.
البته جراحی های درمانی سینه بسیارند، هرچند این دو مورد شاید رایج ترین انواع آن باشند.

لامپکتومی

جراح سینه در تهران

تهران به عنوان پایتخت بسیار متراکم کشور، مملو از انواع کلینیک های زیبایی و درمانی سینه است. پزشکان زیادی هم در این زمینه داخل تهران فعالیت می کنند. این انباشت و اشباع گزینه های پیش روی افراد را بسیار زیاد کرده، و پیدا کردن یک متخصص جراح سینه را دشوار نموده. به همین خاطر اهمیت زیادی دارد که بدون تعارف، تحقیقات و پرس و جو کاملی از پزشک مدنظر خود به عمل بیاورید تا از انتخاب او مطمئن باشید.

یک جراح سینه خوب تحصیلات و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته، در کارش تجربه و مهارت داشته و کیس های موفقی دارد، دانشش به روز است و با جدیدترین متدها آشناست، صاف و صادق است و در مورد هیچ چیز اغراق نمی کند و می تواند ارتباط خوبی با شما برقرار کند. اینکه بتوانید با درمانگرتان احساس راحتی کنید، مهمترین پارامتر در انتخاب اوست.

جراح سینه در تهران

بهترین جراح سینه

جدای از ویژگی های فردی که یک جراح سینه خوب باید داشته باشد، بحث تخصصی تری هم هست که باید به آن توجه داشته باشید. آنهم تخصص حرفه ای جراح است.

بسیاری از موارد جراحی های درمانی سرطان پستان را در داخل کشور تا همین چند وقت پیش تنها پزشکان و متخصصان جراحی عمومی سرطان انجام می دادند. پزشکان و متخصصان خوبی هم در این زمینه مشغول به کار بودند و البته همچنان هم هستند.

علاوه بر این بیشتر جراحی های زیبایی پستان را هم متخصصان جراحی پلاستیک انجام می دادند. هنوز هم شاید جراحان پلاستیک ماهر و متخصص بیشترین آمار انجام جراحی های زیبایی سینه را به خودشان اختصاص داده باشند.

اما در این میان گروه سومی از جراحان هم هستند که اتفاقا افراد بهتری برای انجام انواع عمل های جراحی پستان به شمار می روند. این گروه پزشکان فوق تخصص جراحی سینه هستند. فوق تخصص جراحی سینه، یعنی اینکه پزشک به صورت ویژه و تخصصی بخشی از سطح عالی تحصیلات خود را روی اندام سینه کار کرده و شناخت کامل و جامعی از آن دارد. یک فوق تخصص جراحی سینه تنها به صورت متمرکز روی جراحی های سینه کار می کند و آن را به عنوان یک مهارت جنبی در کنار سایر عمل های جراحی فرا نگرفته است. چنین جراحی، متخصص اصلی جراحی و درمان سرطان سینه و متخصص جراحی های زیبایی سینه است.

چرا فوق تخصص جراحی سینه؟

توجه داشته باشید که یک پزشک عمومی، حتی اگر بهترین فرد در کار خود باشد تنها در زمینه درمان توده های سرطانی و حذف آنها از طریق جراحی مهارت دارد. این مساوی است با ریسک بالاتر بروز مشکلات ظاهری سینه بعد از عمل. چراکه جراح عمومی سرطان شناخت کافی از پارامترهای زیبایی شناسی و آناتومی اندام سینه ندارد و هدفش صرفا نجات جان بیمار و درمان سرطان است. در بهترین حالت او می تواند بعد از انجام جراحی برای اصلاح ظاهر سینه ها شما را برای جراحی مجدد زیبایی پیش یک جراح پلاستیک بفرستد.

به همین روش جراح پلاستیک هم فقط روی زیبایی سینه ها تمرکز دارد و علم و آگاهی چندانی درباره وضعیت سلامت سینه ها ندارد. از این رو همیشه تعداد کسانی که با سینه های سالم به بهترین جراحان پلاستیک مراجعه کرده اند و بعد از عمل زیبایی که اتفاقا رضایت بخش هم بوده، دچار عارضه و سرطان پستان شده اند کم نیست. لذا ریسک آسیب رسیدن به سینه بعد از انجام عمل جراحی زیبایی پیش یک جراح پلاستیک بالا است.

این در حالی است که یک جراح سینه خوب باید هر دو این ویژگی ها را داشته باشد. یعنی هم شناخت کافی از پارامترهای زیبایی آناتومیک سینه داشته باشد، هم به خوبی بتواند سلامت سینه را تضمین کند. تنها در این شرایط است که می توانید مطمئن باشید که اگر جراحی زیبایی سینه پیش یک فوق تخصص انجام می دهید هیچ آسیبی به سینه ها وارد نمی شود، و اگر هم جراحی درمان سرطان سینه را زیر دست او تجربه می کنید، مطمئن باشید که ظاهر سینه ها بعد از عمل مشکلی ندارد و نیازی به جراحی مجدد نیست.

دکتر امیرپاشا ابراهیمی

دکتر امیرپاشا ابراهیمی

تعداد پزشکان فوق تخصص جراحی سینه در داخل کشور زیاد نیست. چراکه این رشته فوق تخصصی در دانشگاه های داخلی ارائه نمی شود. از این رو اغلب فوق تخصص های جراحی سینه مدرک خود را از خارج کشور گرفته اند. در میان این پزشکان که بهترین گزینه برای انواع جراحی های سینه هستند، دکتر امیرپاشا ابراهیمی یکی از تاپ ترین هاست. این یک تبلیغ نیست، بلکه تکرار حرف تمام مراجعین قبلی ایشان است.
دکتر امیرپاشا ابراهیمی، متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پستان یکی از بهترین متخصصان جراحی سینه چه با اهداف درمانی و چه با اهداف زیبایی در داخل کشور هستند. تخصص، مهارت و تجارب موفق ایشان را به یکی از بهترین جراحان سینه در تهران تبدیل کرده است.

دکتر ابراهیمی ورودی سال 79 دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند و موفق شدند با رتبه برتر وارد دانشگاه تهران شوند. ایشان تجارب بسیار موفقی در بیمارستان امام خمینی (ره) کسب کردند و هم اکنون عضو هیئت علمی در این بیمارستان هستند. دکتر ابراهیمی بخشی از دوره فوق تخصصی خود را در کشور آلمان گذرانده اند و تجارب و مهارت های زیادی در این زمینه کسب کرده اند.

فلوشیپ جراحی پستان

بهترین جراح سینه نی نی سایت

همیشه بهترین راه برای پیدا کردن بهترین جراح سینه در تهران و شهرستان ها این است که از بقیه سوال بپرسید. تجربه شخصی دیگران از مراجعه به یک جراح بهترین راهنمایی است که می تواند به شما در انتخاب یک جراح سینه خوب کمک کند. وقتی با تجربه شخصی مراجعان دیگر رو به رو می شوید راحت تر می توانید بفهمید که پزشک مورد نظر شما آیا واقعا کیفیت کار لازم را دارد یا خیر؟

البته باید به این موضوع هم دقت داشته باشید که کیس با کیس تفاوت می کند. خیلی ها ممکن است از کار یک جراح نتیجه بگیرند و چند نفری هم تجربه ناموفقی با وی داشته باشند. و البته برعکس، خیلی ها ممکن است از یک جراح ناراضی باشند و تعدادی هم از کار او خوب نتیجه گرفته باشند.

آشنایی با نظر و تجربه دیگران نباید به سادگی شما را ترغیب یا منصرف کند. بلکه برآیند نظراتی که در مورد یک پزشک می گیرید می تواند به شما کمک کند تا با چشمانی باز و اطلاعات قبلی در جلسه ابتدایی به او مراجعه کنید و بتوانید با دانش کافی کار و تجربه وی را محک بزنید.

ممکن است به سادگی نتوانید در بین اطرافیان افرادی که تجربه انجام عمل جراحی سینه را داشته باشند، پیدا کنید. اما خوشبختانه بسترهایی به شکل آنلاین به وجود آمده اند که می توانند به شما در این زمینه کمک زیادی بکنند. یکی از این بسترهای خوب تالارهای گفتگو هستند. در این تالارها شما می توانید با مردم واقعی تبادل نظر کنید و از آنها بخواهید تجاربشان را صادقانه با شما در میان بگذارند.

در ادامه یکی از بهترین تالارهای گفتگو مرتبط با موضوع را در اختیار شما می گذاریم تا بتوانید به سادگی به آن دسترسی داشته باشید.

بهترین جراحی سینه در تهران | تبادل نظر نی نی سایت

بهترین جراح سینه و شکم در تهران

کسی که به دنبال بهترین جراح سینه و شکم در تهران می گردد، به احتمال قوی به دنبال انجام جراحی های زیبایی است. چون شاید پستان را برای درمان سرطان سینه عمل جراحی کنند، اما بسیار به ندرت پیش آمده که بخواهند ناحیه شکم را جراحی کنند. مخصوصا که کسی به دنبال جراح سینه ای باشد که جراحی شکم هم انجام بدهد.

جراحی شکم را با اصطلاح ابدومینوپلاستی می شناسند. ابدومینوپلاستی عملی جراحی در زمره عمل های زیبایی است که هدفش تخلیه چربی شکم، با وارد کردن کمترین آسیب و داشتن کمترین تهاجم است. در بسیاری از مواقع ابدومینوپلاستی بدون جراحی و صرفا با مکش چربی شکم انجام می شود.

در پاره ای از موارد که فرد تمایل دارد با روش های طبیعی تری به جز پروتز و ایمپلنت سینه خود را بزرگ کند، می توان از فرآیند تزریق چربی استفاده کرد. خود چربی اضافه شکم گاهی از اوقات می تواند منبع بسیار خوبی برای تزریق چربی به سینه باشد.

اغلب پزشکانی که جراحی های زیبایی پستان انجام می دهند توان و تخصص کافی برای انجام ابدومینوپلاستی نیز دارند. البته چنانچه به یک پزشک فوق تخصص جراحی سینه در تهران برای این کار مراجعه کنید قطعا خیالی راحت تر خواهید داشت.

اگر به دنبال بهترین جراح سینه و شکم در تهران می گردید، توصیه می کنیم سری به نی نی سایت بزنید و با مردم تبادل نظر داشته باشید.

جراحی سینه و شکم نی نی سایت

بهترین جراح پلاستیک سینه

در بالا هم اشاره کردیم، همین الان هم بسیاری از موارد جراحی زیبایی پستان را متخصصان جراحی پلاستیک انجام می دهند. اما این متخصصان به صورت ویژه روی اندام سینه تمرکز ندارند بلکه می توانند هر نقطه دیگری از بدن را نیز جراحی کنند. برای اینکه بهترین خدمات از جراحی های زیبایی سینه، اعم از بزرگ کردن سینه، کوچک کردن سینه یا لیفت سینه را دریافت کنید، توصیه می کنیم به معدود پزشکان فوق تخصص جراحی سینه در تهران مراجعه نمایید. این پزشکان فوق تخصص به صورت ویژه روی اندام سینه تمرکز دارند و بهتر از هر پزشک دیگری آن را می شناسند. لذا می توانند بهترین نتیجه از نظر ظاهری را به شما ارائه کننند و کمترین عوارض و خطر را برای شما عزیزان باعث شوند.

از جمله بهترین و البته معدود پزشکان فوق تخصص جراحی سینه، دکتر امیرپاشا ابراهیمی هستند که با تخصص در جراحی عمومی مدرک فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پستان را نیز دارند.

اطلاعات مطب و نوبت دهی

8 دیدگاه دربارهٔ «جراح سینه خوب | بهترین جراح سینه در تهران»

  1. تیم پزشکان متخصص

   خواهش می کنم. اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در مورد سرطان سینه اهمیت خیلی زیادی داره. تلاشمو می کنم تا هر روز مطالب مفیدی براتون بذارم

 1. یکی از بستگان من پیش ایشون سینه ش رو که بخاطر کنسر برداشته بود، جراحی کرد و الان خیلی عالی شده. ایشون کارش حرف نداره…

 2. یکی از بستگانم چند سال پیش به کنسر سینه مبتلا شد و مدتی پیش رفت پیش دکتر امیر پاشا ابراهیمی برای جراحی که خدا رو شکر الان خیلی راضی هستن از نتیجه عمل. خواستم از این طریق از جناب دکتر قدرانی کنم.

  1. تیم پزشکان متخصص

   خواهش می کنم. این وظیفه حرفه ای و انسانی هر پزشکیه که تلاش کنه تا کارش رو خوب انجام بده.

 3. از این مطالب بیشتر بذارید
  واقعا عالی بود
  مخصوصا تشخیص بیماری های سینه بصورت دسته بندی شده که چه مواردی چه از نظر زیبایی و چه از نظر بیماری هست و چیکار باید کرد
  بازم ممنون

  1. تیم پزشکان متخصص

   ممنون از نظر لطف شما. البته مطالب زیادی در این باره داخل وبسایت هست. اما تلاشمو می کنم باز هم مطالب بیشتری براتون بذارم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا